Biz Kimiz?

Hizmetlerimiz

Türkiye’de bobin etiket olarak tüm etiket çeşitlerini tek çatı altında üretebilen sayılı firmalardan olan Güleç Barkod, hologram etiket, güvenlik etiketleri, baskılı ve baskısız barkod, varak yaldız etiket, flexo–letterpress etiket olmak üzere tüm bobin etiketlerde üretim yapabilmektedir. Rulo ve tabaka olarak ürettiğimiz etiketler otomatik etiketleme makinalarında yapıştırılabildiği gibi el ile de yapıştırılabilir.

Hizmetlerimiz

 

Vizyonumuz

  • Türkiye’de Güleç Etiket gün milyonlarca etiketiyle çevremizde, yaşamımızın içinde bulunmaktadır.
  • Kalitede süreklilik, karşılıklı güven, gelişime ve değişime açık olmamız, temel ve vazgeçilmez değerlerimizdendir.
  • Biz Güleç Etiket olarak beklentilerin üzerinde sürekli hizmet sağlarken, doğa üzerindeki etkilerimizi en alt seviyeye indirip , şirketimizi büyütmemizi sağlayacak yeni iş kollarında gelişime açık olarak her zaman yaşamınızın içinde güvenilir olarak hizmet sağlayacağız.
Kalitede süreklilik, karşılıklı güven, gelişime ve değişime açık olmamız, temel ve vazgeçilmez değerlerimizdendir.

 

Kalite Politikamız

  • Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılayabilmek için en doğru çözümü en kısa süre ve en uygun şartlarda sunabilmeyi hizmet politikamız olarak benimsemekteyiz.
  • Ürün kalitesi, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyeti sürekliliğini sağlamak, yönetim sistemimizin etkinliğini devamlı iyileştirmek ve başarımızı daha yukarılara taşımak başlıca hedefimizdir.
  • Kuruluşumuz bünyesinde kurmuş olduğumuz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni tüm çalışanların da katılımıyla en etkin şekilde uygulamayı ve sistemi her geçen gün mevcut ihtiyaçlar ve muhtemel beklentileri göz önünde bulundurarak sürekli iyileştirmeyi amaçlamaktayız.
  • Güleç Etiket, kaliteli, güvenilir hizmet anlayışı ile iş ortaklarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeyi,
  • Türkiye’nin önemli kuruluşlarına sağladığımız hizmetimiz ile pazarda her zaman söz sahibi olmayı,
  • Kadromuzu sürekli eğitimler ile geliştirerek en kaliteli hizmeti verebilmek için gerekli altyapıyı sağlamayı,
  • İş ortaklarına en kaliteli hizmeti sunabilmek için ekibini eğitimler ile sürekli geliştirmeyi, yönetim ve tüm çalışanlarının katılımıyla sağlamayı görev edinmiş ve bu amaçla kalitesinden ve istikrarından ödün vermeden yoluna devam etmektedir.
Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılayabilmek için en doğru çözümü en kısa süre ve en uygun şartlarda sunabilmeyi hizmet politikamız olarak benimsemekteyiz.